Libenský Stanislav (Sezemice u Mnichova Hradiště 1921 - 2002 Praha)
Kulová váza, sklo čiré, kobaltem vrstvená dutina, zatavená zelená spirála, návrh 70. léta 20. století, zhotovily sklárny Beránek, Škrdlovice, po roce 2000, značeno etiketou, výška 15 cm (Zí)
24.09.2016 - 15:00
CZK 20.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 12.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, design, nábytek |
Datum: | 24.09.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 17.09. - 24.09.2016 |